Tilmelding til Workshops

Vi glæder os til at byde dig velkommen på Holistisk Sommerfestival. Alle workshops medfølger uden ekstra betaling, når du er tilmeldt opholdet på Bosei. Læs mere på tilmelding til Holistisk Sommerfestival. Der kan vælges en workshop om formiddagen og en om eftermiddagen, eller en heldags workshop hver dag lørdag til tirsdag.

Indlæser Begivenheder

« All Events

Holistisk Sommerfestival mini messe

28. juni 2026 @ 19:00 - 22:00

Søndag aften 

Beskrivelse af messen

Hvis du vil have en stand, så tilmeld dig med en billet.

Så som noget helt nyt har vi valgt, at lave en mini messe, hvor alle deltagere og workshopholdere har mulighed for at få en stand søndag den 28. juni 2026 om aftenen fra kl. 19-22.

Messen vil foregå i gymnastiksalen på Bosei, og du bestemmer selv hvad du ønsker at have med. Kravet er dog at du rydder op efter dig selv.

Der er ingen betaling ved tilmelding, vi anbefaler en behandling koster 300 kr. for 30 min.

50 % af bodernes overskud går til foreningen, så vi kan sikre at der også kommer en Holistisk Sommerfestival i 2027.

Vi håber, at I har lyst til at være med på messen.

(Messen erstatter ikke mini behandlinger og workshopholder bordet)

 

 

Detaljer

  • Dato: 28. juni 2026
  • Tidspunkt:
    19:00 - 22:00
  • Begivenheder Kategori: